Eslem İnci

Beyaz İnci Kolyeler

Beyaz İnci Kolyeler

 Beyaz İnci Kolyeler kadınların üzerinde taşımayı fazlasıyla sevdikleri bir gerçektir. İstiridye ve midye yumuşakçaların içlerinde doğal yollarla oluşan bu inciler her kadının gözdesidir. İncilerin çok sevilmesinin yanı sıra bakım da gerektiren bir aksesuardır.

İnci aksesuarlar giyeceğiniz elbiselere göre çok kolay kombin yapabilirsiniz. Elbiseniz sade ise yıldız parçayı inciniz yaparak biraz abartabilir, elbiseniz şık ve göz alıcıysa incilerinizi daha sade ve küçük olanlardan yana kullanarak gözleri üstünüze çekebilirsiniz.

Beyaz inci kolyeler diğer renk incilere oranla daha fazla tercih edilmektedir. Diğer renk inci türlerinden bazılarının fiyat olarak herkesin bütçesine uymamaktadır. Nadir bulunduklarından dolayı pahalıdırlar. Estetik açıdan ve kullanışı, kombinleme açısından beyaz inci kolye çok daha fazla ön plandadır.

Gerçek inci ısıya tabi tutulduğunda herhangi bir şekil bozukluğu ya da renk değiştirme durumu gözükmeyecektir. Sahte inci ise eriyecek ve üzerinde kararmalar oluşacaktır.

Gerçek İnci Nasıl Muhafaza edilmeli ve Temizlenmeli?

Gerçek inci olan herhangi bir aksesuar taktıysanız dikkat etmeniz gereken şeyler var.

  • İnci aksesuarlarımızı mutlaka makyaj, parfüm ve kremlerden sonra takmanız gerekir.
  • Takılarınızı çıkardıktan sonra incilerinizi tüy bırakmayan bir bezle silin.
  • İncilerinizi asla direkt suya daldırmayın.
  • Ultrasonik bir temizleyiciye koymayın. Titreşimler incinizin sedef kaplamasına ciddi bir şekilde zarar verir ve kullanılmaz hale getirebilir.
  • İncilerinizi farklı mücevher ve aksesuarlarla beraber saklamayın bu onlara sorun yaşatabilir. Onlara özel alan ayırın veya yumuşak bir torbada saklayın.

Gerçek İnci Nasıl Çoğalır?

Gerçek inci nasıl çoğalır?  incim doğurdu gibi cümleler çok fazla duyulmaktadır. Bu halk arasında bilinen bir yanlıştır. İnci asla doğurmaz. Doğru ve düzgün bakımı, uygun koşullarda saklanmayan inci şekil değiştirir ve bozulur. Bu durumda incinizin değerini düşürür.

Beyaz inci kolyeler, inci bileklikler, inci yüzükler, inci küpeler ve inci setler için esleminci.com sitesi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin yanı sıra kişiye özel tasarımlarda olacaktır. Üzerinizde bu incileri taşırken kendinizi daha özgüvenli hissedeceğinizden eminiz. Ekibimiz ve ürünlerimizin kalitesi sizler kadar kaliteli ve özenli olacaklardır. Sizlere hizmet verebilme ihtimalini heyecanla bekliyoruz.