Eslem İnci

Gelinlik İnci Takı Modelleri

Gelinlik İnci Takı Modelleri

Gelinlik İnci Takı Modelleri, her gelinin hayalini süsleyen zarif takılardır. Denizden gelen zarafeti özel düğün gününüzde tercih edebilirsiniz. Gelinlik inci takı modelleri sayesinde hayatınızın en unutulmaz gününde eşsiz bir takı modeli seçebilirsiniz.

İnciler, denizde istiridyelerden elde edildiği için oldukça değerli taşlardır. Bu kadar değerli ve zarif olmasından dolayı genel olarak gelinler tarafından gelinliklerini tamamlayacak aksesuar olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra geline hediye olarak en çok tercih edilen takı modellerinin başında yer almaktadır. Gelinlik inci takı modelleri birbirinden eşsiz modelleriyle sizleri beklemektedir.

Gelinlik İnci Takı Setleri ve Modelleri

Kadınların sıklıkla tercih ettiği takı modelleri arasında yer alan inci takılar, en çok gelinlik aksesuarı olarak tercih edilmektedir. Bu özel gününüzde gelinliğinizi unutamayacağınız bir şekilde süslemek istiyorsanız inci takı seti modellerini inceleyebilirsiniz.

Eslem İnci olarak gelinlerimizin en özel gününde yanında olmaktayız. Sizlere özel birden farklı gelinlik inci takı modellerini sunmaktayız. Gelinlik inci takı modelleri ve setleri farklılık göstermektedir. İsterseniz tek başına bir inci kolye modeli de tercihe edebilir veya isterseniz kolye, küpe ve bileklikten oluşan inci takı seti modellerini de tercih edebilirsiniz.

Gelinlik inci takı setleri, sizlere özel olarak hazırlandı. En güzel ve özel gününüzü ömür boyu hatırlayabilmek için Eslem İnci markasının sizler için sunduğu kaliteli ve eşsiz güzellikteki gelinlik inci takı setlerini tercih edebilirsiniz. Gelinlik inci takı setleri, her zevke ve tarza hitap etmektedir. Gösterişli, sade, ışıltılı modeller bulabilirsiniz.

Gelinlik İnci Takı Modelleri ve Fiyatları

Gelinlik inci takı modelleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple gelinlik inci takı modellerinin fiyatları da değişmektedir. Gelinlik inci takı modelleri hem set halinde hem de tek başına özel olarak satılmaktadır. Set halinde satılan takıların fiyatları tek başına satılanlara göre daha yüksektir. Eğer gelinliğinizi tamamlayacak takı seti arıyorsanız inciden oluşan kolye, küpe ve bileklik gelinlik inci takı seti modellerini tercih edebilirsiniz.

Eslem İnci internet sitesi üzerinden hem gelinlik inci takı seti modellerini hem de fiyatlarını inceleyebilirsiniz.