Eslem İnci

Gümüş İnci Küpe Modelleri

Gümüş İnci Küpe Modelleri

Gümüş İnci küpe Modelleri kuyumcuların en görülebilir raflarında yer almaktadır. Kadınların dikkatini eskiden beri çeken gümüş inci küpeler günümüzde de yerini koruyor. Özenle el işçiliği ile yapılan inci gümüş küpeler herkesin gözdesi olmaya devam ediyor. Kadınlar için eskiden beri süre gelen inci küpeler sayesinde kombinlerin vazgeçilmez parçalarından olmuştur.

Gümüş küpeler şık bir kıyafette de sade bir kıyafette de kendini belli edebilme özelliğine sahip olduğu bariz görülmektedir. Kaliteli duruşları ve o muhteşem parıltıları ile her koşulda kendilerini her kıyafette belli ettiklerini gözlemleyebilirsiniz.

Doğal İnci Küpe Nasıl Anlaşılır?

En çok bilinen yöntem olarak incinizi ısıya tabi tutabilirsiniz. Bir cımbız yardımı ile inciyi ateşe yaklaştırın ve incinizdeki değişiklikleri gözlemleyin. Eğer kararma ve erime söz konusu ise inciniz maalesef ki gerçek değildir. Fakat herhangi bir değişiklik yok ise bir problem yok inciniz gerçektir.

Üzerinde İnci Taşımanın Faydaları Nelerdir?

Üzerinizde estetik durmasının yanı sıra bir de size iyi gelen yönleri vardır. Bu faydalar ne diye soracak olursanız hemen o konuya gelelim:

  • Doğurganlığı ve anne sütünü arttırır.
  • Duygu bozukluğu gibi sizleri üzen hastalıkların tedavisinde iyileştirici etkisi vardır.
  • İnsanlarla yakınlık kurmaya yardımcı olur.
  • Sanata yönelik zekâ ve sezgi gücünü harekete geçirir.
  • Depresyon eğilimli kişilerin üzerinde yatıştırıcı etkisi vardır.
  • Kemik ağrılarına, migrene, mide, dalak, bağırsaklar hastalıklarına karşı etkilidir.
  • Cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır.
  • Akciğer ve böbrekler için faydalıdır.

Bu mükemmel gümüş inci küpeler için esleminci.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli en özel ürünleri sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Kadınların üzerinde taşımaktan çok mutluluk duyduğu bu inci ürünlerini temin etmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ürünlerimizde herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katacak bu inci küpeler ve çok daha fazlasına sahip olmak için esleminci.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.