Eslem İnci

Hakiki İnci Fiyatları

Hakiki İnci Fiyatları

Hakiki İnci Fiyatları, hakiki inci modelleri hakkında merak ettiğiniz pek çok konuyu Eslem İnci adresimizden ulaşabilirsiniz. Eslem İnci olarak sizlere hakiki inci modelleri, uygun fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz.

Gerçek inci, her dönemin vazgeçilmez ve modası geçmeyen en değerli aksesuar ürünlerinden biridir. Gerçek inciler, zor şartlar altında denizden çıkarılan istiridyeden elde edilmektedir. Bu sebeple hakiki incilerin fiyatları diğer sahte ürünlere göre daha yüksektir. Fakat her inci modelin fiyatları etkileyen unsurlar vardır.

Hakiki İnci Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Hakiki inci fiyatları birçok önemli unsura göre farklılık gösterebilir. İnci modellerinin fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri incilerin hakiki olup olmadığıdır. İnci takı modeli satın alırken mutlaka hakiki olduğuna dikkat etmeniz gerekir.

Gerçek inci satın alırken dikkat etmeniz gereken de bazı önemli unsurlar vardır. Hakiki inci satın almadan önce mutlaka incinin rengine, yüzeyine, parlaklığına dikkat etmeniz önerilir. Gerçek inciler, kusursuz şekillerde bulunmaz. Bunun yanı sıra diğer sahte incilere göre de doğal bir parlaklığı vardır.

İnci fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurda takıların hangi modellerde olduğudur. Bu takı modellerinin yapımlarının ne kadar meşakkatli olduğu da hakiki inci fiyatlarını etkileyebilmektedir.

İncilerin boyutları da fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Büyük boyutta olan pembemsi veya gümüşümsü inci modellerinin fiyatları diğer inci modellere göre daha yüksektir. Set şeklinde satılan inci takıların fiyatları da diğer modellere göre daha yüksek bir şekilde sunulmaktadır.

Eslem İnci olarak sizlere hem hakiki doğal inci modellerini hem de piyasadaki en iyi hakiki inci fiyatlarını sunmaktayız. Markamız, müşterilerimize en güvenilir ve özel tasarımlı inci modelleri sunmayı hedeflemektedir.

Hakiki İnci Modelleri ve Fiyatları

Hakiki inci modelleri birden farklı şekilde sizlere sunulmaktadır. En çok tercih edilen inci takı modelleri arasında kolye takılar gelmektedir. Bunun yanı sıra kolye bilezik ve küpeden oluşan inci takı setleri de son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hakiki inci takı modelleri farklılık gösterdiği için fiyatları da değişmektedir. En kaliteli modellere ve en iyi fiyatlara ulaşabilmek için Eslem İnci internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.