Eslem İnci

İnci Kolye Seti Fiyatları

İnci Kolye Seti Fiyatları

İnci Kolye Seti Fiyatları incinin değeri, işlemeleri, zinciri ve kulpları gibi faktörlere göre değişmektedir. Aldığınız firmanın standartlarına göre de bazı değişiklikler gösterir. İnci set fiyatları genelde 10.000 TL’den başlamaktadır. Daha özel bir şey istiyorsanız fiyat buna göre artmaktadır. Kadınlarımızın inci aksesuarlar çok dikkatini çekmektedir. Sade olmak isteyende daha göz alıcı olmak isteyen de inci aksesuarları tercih etmekte. Kimisi daha değerli inciler takabiliyorken kimisi biraz daha sıradan inciler takmakta. Bunun sebebi herkesin bütçesine uygun olana yönelmesi. Peki inci kolye seti fiyatları ne durumda bir bakalım.

Gerçek İnci Fiyatı Ne Kadar?

Hakiki incilerin fiyatı 9.000 TL’den başlıyor ve 30.000 TL’ye kadar çıkıyor. Bu fiyat aralıklarındaki inciler okyanuslarda doğal yollarla oluşan incilerdir. Bunların aksine havuzlarda yetişen inciler var. Bunların fiyatı diğerlerine göre daha düşük fiyattadır. 500 TL’ye satıldıklarını görebilirsiniz.

İnci Kolye Set Seçimi

İnci kolye set seçimi yaparken kendi tarzınıza en uygun kolye, yüzük, bileklik ve küpe seçimi yapmalısınız. Bu seçimlerin yanında inci set seçimi için renk de seçmelisiniz. İnci detayların dışında bağlantı kısımları gümüş veya altın olduğundan bunların renk seçimini yapmanız gerekir. Sarı, rose, beyaz gibi renkler mevcut olacaktır. Setin içerisinde yüzük de olduğundan parmağınızın ölçüşünü de bilmeniz ve bunu alacağınız yere belirtmeniz gerekir.

İncinin Taşının Faydaları

Vücudunuzda çok estetik duran bu incilerin görüntüsünün yanı sıra bir de faydaları var. Bu faydalar en diye soracak olursanız hemen o konuya gelelim.

  • Doğurganlığı ve anne sütünü arttırır.
  • Duygu bozukluğu gibi sizleri üzen hastalıkların tedavisinde iyileştirici etkisi vardır.
  • İnsanlarla yakınlık kurmaya yardımcı olur.
  • Sanata yönelik zekâ ve sezgi gücünü harekete geçirir.
  • Depresyon eğilimli kişilerin üzerinde yatıştırıcı etkisi vardır.
  • Kemik ağrılarına, migrene, mide, dalak, bağırsaklar hastalıklarına karşı etkilidir.
  • Cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır.
  • Akciğer ve böbrekler için faydalıdır.

Bu mükemmel ince setler için esleminci.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli en özel ürünleri sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Güzelliğinize ekstra ışıltı katacak bu incilerin estetik güzelliğinin yanı sıra sizlere iyi gelecek ve mutluluk depolamanızı sağlayacaktır. Ürünlerimiz ait oldukları yere kavuşmak için sizleri bekliyor.