Eslem İnci

İnci Küpe Modelleri

İnci Küpe Modelleri

İnci Küpe Modelleri kuyumcu, bijuteri ve aksesuarlara ait internet siteleri gibi birçok yerde en ilgi gören ürünlerdendir. Kadınların kıyafetlerini inci küpeler yardımıyla tamamladıklarını çok fazla görmekteyiz. Çok şık duruşu ve zarafeti ile kadınların inci küpeyi muhteşem taşıdıklarından erkeklerin gözüne de çok hoş gözüktüğü bir gerçektir.

Kadınlar için eskiden beri süre gelen inci küpeler kombinimizde vazgeçilmez aksesuar haline gelmiş durumda. Gelinlik, sade elbiseler, şık elbiseler, günlük kıyafetler gibi tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz gözde bir aksesuardır.

Doğal İnci Küpe Fiyatları Ne Kadar?

Doğal gerçek inci küpe fiyatları günümüzde minimum fiyatı 400 TL’den başladığı görülmektedir. Seçeceğiniz küpe modeline göre fiyat değişiklikleri olacaktır. Küpenin inci detayları dışındaki aparatların gümüş veya altın gibi malzemelerden yapılması da fiyatını etkilemektedir. Gerçek inci küpe modelleri için esleminci.com adresine de bir göz atabilirsiniz. Zevkinize uygun modeli bulacağınızdan eminiz.

İnci Küpeler Nasıl Saklanmalı?

İnci küpeler ve diğer inci modelleri hassas olduğundan bakımına ayrı bir özen göstermemiz gereken bir aksesuardır. İlk olarak inci içerikli aksesuarlarımızı parfüm, nemlendirici, saç spreyi gibi kozmetik ürünlere maruz bırakmamalı onları korumalıyız. Kullandıktan sonra kaldırırken yumuşak tüy bırakmayan bir bezle silmemiz gerekiyor. Beziniz ister kuru ister hafif nemli olabilir.

İnci kolye, inci küpe, inci set modelleri gibi ürünlerinizi asmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü asıldığı zaman gerilme olacağı için aksesuarlarınıza bu durum zarar verecektir. Aksesuarlarınızı asmak yerine yatay bir şekilde yumuşak bir kutu veya torba içinde yatay olarak taşımaya özen gösterirseniz daha uzun yıllar kullanma imkânınız olacaktır.

Tarzınıza en uygun inci küpe modelleri ve çok daha fazla inci ürününü esleminci.com sitesi üzerinde bulabileceğinizden eminiz. Gönül rahatlığı ile takılarımızı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz sizler kadar değerli ve kalitelidir. Sizlere ekibimizin ellerinden geldiği kadar en kaliteli ve en özenli hizmeti sunacaklarından şüpheniz olmasın. Kıyafetlerinize bir bütünlük ve şıklık katacak bu inci küpelere, inci kolyelere, inci yüzüklere, inci bilekliklere, inci setlere ve çok güzel ürünlere sahip olmak için esleminci.com sitemizde ürünlerimiz ve bizler sizleri bekliyor olacağız.