Eslem İnci

İnci Takı Seti Fiyatları

İnci Takı Seti Fiyatları

İnci Takı Seti Fiyatları, en çok merak edilen konulardan biridir. Dünyanın en değerli ve şık aksesuarlarından biri olan inci takıların fiyatları da diğer aksesuarlara göre farklılık gösterir.

Tarihin en eski çağlarından beri kadınların vazgeçemedi ve en çok değer verdiği aksesuarlardan biri olan incilerin fiyatları da paha biçilemezdir. İnci takı seti fiyatları diğer takı fiyatlarına göre oldukça farklılık gösterir. Fiyatları etkileyen önemli unsurlar da vardır.

İnci Takı Seti Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Denizde yaşayan istiridyelerden elde edilen inci, oldukça değerli ve eşsiz bir üründür. İnciden elde edilen takıların fiyatları da diğer aksesuarlara göre farklılık gösterir. İnci takı seti fiyatları ise etkileyen bazı önemli unsurlar vardır.

İnci takı seti fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri inci takı set modellerinin farklı olmasıdır. İnci takı setleri farklılık göstermektedir. Genel olarak üçlü ve ikili inci takı setleri bulunmaktadır. Üçlü inci takı setleri kolye, küpe ve bileklikten oluşmaktadır. İkili inci takı seti modelleri ise küpe ve kolye veya kolye veya bileklikten oluşmaktadır.

Takı setlerinin fiyatlarını ürünlerin modellerinin farklılıkları ve işçilikleri de etkilemektedir. Bazı inci takı setlerinin işçiliği diğer modellerden daha farklı olabilir. Bu sebeple fiyatlar konusunda da değişiklikler olabilmektedir.

Kadınların en çok beğendiği takı setlerinden biri olan gerçek inci takı setlerinin boyutları da fiyatları etkilemektedir. İnci takı setlerinin boyutları farklılık göstermektedir. Eslem İnci internet sitesi üzerinden birden farklı inci takı setlerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

İnci Takı Seti Modelleri ve Fiyatları

Eslem İnci markası olarak sizlere birbirinden zarif, şık ve eşsiz güzellikte inci takı seti modellerini sunmaktayız. Hem kaliteli hem de piyasada yer alan yüksek fiyatlı inci takıların yerine uygun fiyatlı inci takı modellerine markamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnci takı seti modellerimiz birbirinden farklı modellerde yer almaktadır. En çok tercih edilenler üçlü inci takı seti modelleridir. Bu set kolye, küpe ve bileklikten oluşmaktadır. Üçlü setlerin yanı sıra ikili inci takı seti modelleri de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.