Eslem İnci

İnci Takı Setleri

İnci Set Takımları

İnci Set Takımları sahip olduğu görünümden dolayı şıklığın yanında vintage bir görünümde yakalamanızı sağlayacaktır. İnci set takımları özellikle siyah elbiselerle tercih edilerek mükemmel bir kombin oluşturulabilir. Zıt renklerin ahengini ön plana çıkaran inciler dikkatlerini üzerine çeker. Bu şıklığı yakalamak için sade ve düz kıyafet tercihi yapmalısınız.

Bu inci set takıları uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. İnci setler bir ya da birden fazla olarak sunulur. Set içerisinde yüzük, bileklik, kolye ve küpe bulunmaktadır. Fakat siz kendi isteğinize göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu takılar sayesinde kıyafetiniz ile bir bütün olacak ve ilgi toplayan bir görünüm kazanmanın yanı sıra sizi gecenin yıldızı yapacaktır.

İnci Takı Seti Kullanımı

İnci takı setler diğer mücevherler gibi özenle kullanılmalıdır. Değerini ve güzelliğini koruması için bu gereklidir. Oldukça hassas olan inci ürünlerini kozmetik ürünlerden korumamız gerekir. Ayrıca sürtünme yaratacak eşyalardan uzak tutulmalıdır çünkü çizilme ihtimalleri vardır. Özel yumuşak torba ya da kutularda saklanmalı.

Asla yanına farklı bir aksesuar koymamalısınız. Plastik poşet veya plastik kutu gibi ürünlere de koymamak gerekir. Kolyem karışmasın asıyım olarak düşünüyorsanız çok yanlış bir düşünce içindesiniz çünkü kolyenizi ararsanız gerileceği için kolyeniz zarar görebilir. O yüzden yatay bir şekilde yumuşak bir kutu/torba içinde olması inci takı seti sağlığı açısından çok daha iyi olacaktır.

Takılarınızı gün sonunda çıkardığınız zaman kesinlikle yumuşak tüy bırakmayan bir bez ile silmeniz gerekir. Nemli ya da kuru oluşu fark etmez. Gerekilen özen gösterildiği sürece takılarınız uzun yıllar sizin star parçalarınız olmaya devam edeceklerdir.

Tarzınıza ve kişiliğinize en uygun olan inci takı set takımları esleminci.com adresi üzerinden kolaylıkla bulabileceğinize eminiz. Gönül rahatlığı ile takılarımızın tümünü tercih edebilirsiniz ve kullanabilirsiniz. Takılar sahte olmadığından vücudunuzda kararma vs. yapmayacaktır. Ayrıca alerjik reaksiyonlar göstermeyecektir. Sizlere elimizden geldiği kadar en iyi kaliteyi ve özeni vereceğimizden emin olabilirsiniz. Sizde kıyafetlerinizi tamamlayacak, mükemmelliğinize mükemmellik katacak ve sizleri günün yıldızı yapacak bu inci takılara sahip olmak istemez misiniz?