Eslem İnci

Kişiye Özel İnci Setler

Kişiye Özel İnci Setler

Kişiye Özel İnci Setler sizlerin isteğine göre tasarlanmaktadır. Bazı sitelerde setin içerisinde fotoğraf baskısı yapılmış bir polo kart yapma imkânı da sunuluyor. Bu setler içerisindeki özellikler her site ve firma arasında değişmektedir. Ne istediğine karar verip ona en uygun siteyi bulmanız gerekir.

Sedef kabuklarının arasında gizlenmiş değerli bir mücevher… Kadınlar tarafından yoğun ilgi gören bir mücevherdir. Hem modern hem zarif duruşları ile yoğun ilgi görmektedirler.  Özel günlerde erkeklerin eşlerine sıklıkla hediye olarak layık gördüğü bir takıdır. Eşlerine kendilerini daha da özel hissetmeleri için satın alacakları yerden eşlerine kişiye özel inci set tasarım yapılmasını isterler.

Yapılan bu özel takılar setler halinde de tercih edilmektedir. Bu set içerisinde küpe, kolye, bileklik ve yüzükten oluşan setlerdir. Bu setleri eşinizin zevkine ve ihtiyacına göre bir tercih yapabilirsiniz. Tasarımı satın alacağınız firmayla iletişime geçerek onlara istediğinizi belirtmelisiniz. Onlarda sizlere bu ürünü sunup sunamayacaklarını ya da tasarımınıza en benzer ürünü sizlere sunacaklardır.

Kişiye özel inci set fiyatları kendi yaptığınız tasarımın veya size sunacakları setteki incilerin değerine göre artmaktadır. Ne kadar değerli inciler kullanılırsa fiyat artışı o kadar çok olacaktır.

Gerçek İstiridye Kolye

Son dönemde birçok kişi tarafından yoğun ilgi gören istiridye kolye nedir bir de buna bakalım. Gerçek istiridye kolye adı altında olsa da suni incilerde olmaktadır. Bu inciler bizlere direkt kabuklarının içinde sunulmaktadır. Setin içerisinde açılmamış içerisinde inci bulunan istiridye, inciyi koyabileceğiniz bir kolye ucu, zinciri ve isteğe göre notlar, fotoğraflar koyulabilmektedir. Bu inciler genelde suni inci olmaktadır. Yoğun ilgi görmelerinin sebebi de ucuz fiyatlı olmalarından kaynaklanmaktadır.

Kişi istiridyenin içinden inciyi kendisi çıkardığı için insanlara çok anlamlı gelmektedir. İnciyi çıkarıp setin içerisinde çıkan kolye ucuna takılıp kullanıma hazır hale gelmektedir.

İnci aksesuarlar, inci setler gibi gerçek ürünleri esleminci.com sitesi üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz ve ekimiz sizler için en kaliteli hizmeti sunmak için ellerinden geleni yapacaklarından emin olabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun bir tasarım olmasını istiyorsanız bunu bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Her kadının üzerinde taşımak istediği bu özel mücevherlere sahip olmak isteyenler için bizler sizleri bekliyor olacağız.