Eslem İnci

Sallantılı İnci Küpe Modelleri

Sallantılı İnci Küpe Modelleri

Sallantılı İnci Küpe Modelleri kuyumcu, bijuteri ve aksesuar internet sitelerinin gözdesidir. Moda olan ve birbirinden şık inci küpeler kıyafetlerinizle en güzel şekilde kombinlediğinden bir bütün olarak çok daha iyi duracaktır. Sallantılı inci küpe modelleri, inci küpe modelleri için esleminci.com adresi üzerinden bizlere ulaşırsanız en kaliteli incileri sizlere ulaştırmak için bekliyor olacağız.

Kadınlar için üretilen bin bir çeşit küpelerden en vazgeçilmezi olan inci küpeler güzelliklerini sürdürmektedirler. Gelinlik, sade elbiseler, şık elbiseler, günlük kıyafetler gibi tüm tarzınıza yakışabilecek inci küpeler satın alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz küpe en hızlı ve en özenli şekilde sizlere ulaşacaklarından emin olabilirsiniz.

Beyazın saflığını gösteren inci küpe çeşitleri boy boy farklılık gösterir. Oldukça kaliteli malzemelerden imal edilir. Küpelerdeki inci detayların yanı sıra aparatların altın, gümüş gibi güzelliklerden oluştuğu için bunlarda küpenize ayrı bir hava katacaktır. Yaz aylarında genellikle açık renkli kıyafetlerle tercih edilerek inci küpelere rağbet çok daha fazladır.

İnci Küpeler Nasıl Saklanmalı?

İnci küpeler hassas olduğundan bakımını özenli yapmanız gerekir. Öncelikle takılarınızı parfüm, nemlendirici, saç spreyi gibi kozmetik ürünlerden korumanız gerekiyor. Kullandıktan sonra yumuşak bir bezle nazikçe silip öyle saklamanız gerekir. İncinizi plastik bir poşet veya kutuda saklamayın. Ayrıca inci kolye saklama alanınız asla bir yere asmak olmamalı çünkü bu kolyenizin gerilmesini sağlayıp ona zarar verecektir. Yatay şekilde saklamanız kolyeniz açısından çok daha iyi olacaktır.

İnci Küpe Fiyatları Ne Kadar?

Doğal gerçek inci küpe modeli fiyatları 400TL’den başlamaktadır. Seçeceğiniz ürüne göre fiyatlandırma artacak veya azalacaktır. Sallantılı inci küpe modelleri gibi birçok küpe modeli sizlerin hizmetinde olacaktır. Gümüş ya da altın seçiminize göre de farklı bir fiyat verilecektir.

Tarzınıza en uygun sallantılı ince küpe modelleri esleminci.com sitesinde yer almaktadır. Gönül rahatlığı ile takılarımızı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bizlere bildirebilirsiniz. Sizlere elimizden geldiği kadar en kaliteli ve özenli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz sizler kadar değerli ve kalitelidir. Şıklığınıza şıklık katacak kadar bu inci küpelere ve daha fazlasına sahip olmak için esleminci.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.