Eslem İnci

Ucuz İnci Set Takımları

Ucuz İnci Set Takımları

Ucuz İnci Set Takımları birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu setler veya tek ürün olarak satılan aksesuarlar genelde değersiz incilerden, sahte incilerden yapılmaktadır. İncilerin sahte olması yanı sıra zincirleri ve bağlantı yerleri gümüş ve misina ipi tarzı ipler kullanılarak yapılmaktadır. Gümüş kullanarak yapılan takılar misina kullanılarak yapılan takılara oranla daha pahalı olmaktadır. Misina ipler kopmadığından gümüş aparatlar ise estetik açıdan güzel gözüktüğü için tercih edilmektedir.

Bir İncinin Gerçek Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Halk arasında en çok bilinen yöntem inciyi ısırmanız olacaktır. İnciyi ısırdığınızda yüzeyi pürüzlü ise gerçek incidir. Bir başka yöntem ise inciyi ısıya tabi tutmak olacaktır. Bir cımbız yardımı ile incinizi ateşe tutun ve bekleyin. Eriyip rengi değişiyor ise inciniz maalesef ki sahtedir. Bunların yanı sıra bir incinin tamamen muhteşem gözükmesi olanaksızdır. Yani tamamen daire şeklinde değil hafif yamukluklar olacak şeklindedir.

Ucuz İnci Takılarını Nereden Bulabiliriz?

Ucuz inci takıları birçok site üzerinde yer almaktadır. Bu takıları çok kolay temin edebilirsiniz. İnci takı fiyatları her bir kişinin cebine uyan fiyatlardır. Fakat bunlar gerçek inciler olmadığı için zamanla eski haline göre zamanla değişiklikler olacaktır.

Bu inci takıları satan sitelerin bazılarında ekstra olarak kartlara fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Bu durumu genelde partnerine hediye alacak olanlar tercih etmektedir. Bu sayede partnerlerini daha mutlu etmiş olacaklardır.

Uygun İnci Aksesuarları

Tüm uygun inci aksesuarları tamamen sahte mi? Bu soruyla günümüzde çok fazla karşılaşmaktayız. Tamamen sahta olanların yanı sıra çok fazla bulunan incilerde bulunmaktadır. Bunlara tamamen sahte diyemeyiz. Çünkü çok fazla bu inci türünden olduğu için ve kolay bulunduğu için diğer inci türlerine göre daha ucuzdur. Bunlar arasındaki farkları bile ayırt etmek için araştırmak gerekir.

Uygun fiyatlı ve Ucuz İnci Set Takımlarını esleminci.com üzerinden satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun inci ürünlerimizden bulabileceğinize eminiz. Hem kaliteli hem şık ürünler için sitemizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Kadınların üzerinde taşımaktan çok mutluluk duyduğu bu inci ürünlerini temin etmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.