Eslem İnci

İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modelleri tüm kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Eskiden beri süre gelen incilere olan zaafımız devam etmekte. Bu mükemmel takı tasarımlarını bizler için yapan şirketler bulunmakta. İnci kolye birçok tarzda kullanılmakta. Bir gelinliğin üzerine yakışıyorken şık günlük kıyafetlerin üzerinde de mükemmel görüntüsü ile başarılı tarzlara imza atıyor.

Tüm boynu kaplayan inci kolyeler olduğu gibi çok zarif inci kolye modelleri de bulunmakta. Kolaylıkla kıyafetinize en uygun kolyeyi seçebilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ile gözünüz kamaşabilir. Dikkat etmeniz bir nokta var ki incinizin gerçek olup olmaması olacaktır.

Gerçek İnci Kolye Nasıl Anlaşılır?

Gerçek inci nasıl anlaşılır? Bunun anlaşılabilecek birçok yöntemi vardır. En bilindik yöntem ise incinizi dişinize sürtmek ve yüzeyinin pürüzlü olması. Bir incinin tamamen kusursuz olması olanaksızdır. Öncelikle gerçek inci tamamen daire şeklinde olmaz. Eğer öyleyse bu sahte olduğuna dair bir ipucudur.

İnci Kolyeler Günlük Kullanıma Uygun Mudur?

Okyanusların en derinlerinden gelen incinin altın veya gümüş ile birleşerek özgün tasarımlar yapılır. Özgün tasarımlar ile boynunuzda hayat bularak kullanıcılara oldukça zarif bir deneyim sunuyor. İncinin o beyaz duruluğu, sadeliği ve şıklığı günlük kullanım için elverişli olmakla birlikte özel günlerde de zarif bir görünüm sağlıyor. Tek başına bile star olan inci kolyeler günlük kullanımda kişinin kendi tercihine bağlıdır. Daha çok özel günlerde şıklığı ve gösterişli görünümü güçlendirmek adına kullanılır.

İnci Kolyeler Nasıl Saklanmalı?

İnci kolyeler ve inci takılar saklanırken özen göstermelisiniz. Farklı takılarla aynı kutu içerisine koyulmamalı. Çünkü diğer takılar incilerinize zarar verecektir. Tek ve plastik olmayan yumuşak kutular içerisine koyulmalı. Kutulara koyulmasının sebebi asılırsa genleşeceği için kolyeniz zarar görebilir.

Tarzınıza en uygun inci kolye modelleri esleminci.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Takılarımızın gerçekliği hakkında hiçbir şüphe duymanıza gerek yok çünkü biz sizlere bu güveni sağlıyoruz. Gönül rahatlığı ile takılarımızı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Sizlere elimizden geldiği kadar en kaliteli ve en özel hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz sizler kadar değerli ev kalitelidir. Mükemmel tarzınıza ve muhteşem olan sizlere bu inci kolyeler ve daha fazlası çok yakışacaktır.